Atarazanas Apartment By Sol Maestranza

  • 39 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Atarazanas Apartment By Sol Maestranza Malaga o powierzchni 39 m² jest usytuowany w dzielnicy Soho, w 950 metrach od stacji metra El Perchel. Obiekt położony jest maksymalnie 1 km od dworca kolejowego w Maladze i zaledwie 5 min piechotą od przystanku autobusowego Plaza de la Marina.

Apartament dysponuje balkonem i miejscem do siedzenia, a także ma widok na miasto. Dla większej wygody gości w obiekcie noclegowym znajduje się 1 łazienka. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Atarazanas Apartment By Sol Maestranza jest wyposażony w aneks kuchenny z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw.

Ogród Historyczno-Botaniczny La Concepcion znajduje się 4 km od tego apartamentu, a Zócalo w małej odległości od niego. Dzięki centralnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w maksymalnie 550 metrach Hala targowa Atarazanas. Teatr rzymski leży w odległości 6 min spacerem. 1-pokojowy Atarazanas Apartment By Sol Maestranza leży około 5 km od Malaga.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Atarazanas Apartment By Sol Maestranza Malaga
Rosablanca Apartments By Exclusive Homes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Rosablanca Apartments By Exclusive Homes

9.1
Wspaniały 538 opinii
45 m od nieruchomości
USD 594 USD 535
za noc
Iloftmalaga Sebastian Souviron 7
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Iloftmalaga Sebastian Souviron 7

83 m od nieruchomości
USD 272 USD 245
za noc
Holidays2Malaga Atarazanas Market
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Holidays2Malaga Atarazanas Market

8.4
Bardzo dobry 54 opinie
115 m od nieruchomości
USD 284 USD 256
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    12 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Atrakcje

    • Nurkowanie
    • Kort tenisowy
    • Wędkowanie

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona
    • Obsługa porządkowa
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Opieka i usługi dla dzieci

    Odpoczynek

    • Plaża
    • Park wodny

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 07:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000290200001576150000000000000000VUT/MA/127249,VFT/MA/12724
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Atarazanas Apartment By Sol Maestranza jest darmowe Wi-Fi?
      Atarazanas Apartment By Sol Maestranza oferuje Wi-Fi za darmo.
    • Czy w Atarazanas Apartment By Sol Maestranza można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Atarazanas Apartment By Sol Maestranza.
    • Czy w Atarazanas Apartment By Sol Maestranza jest kuchnia?
      W Atarazanas Apartment By Sol Maestranza goście znajdą aneks kuchenny z lodówką, tosterem i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    12 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Atarazanas Apartment By Sol Maestranza Malaga

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij